Artis Reklama

Kasetony świetlne

Kasetony świetlne stanowią powszechnie stosowaną przestrzenną formę reklamy. Możliwość umieszczenia grafiki na froncie sprawia, że stanowią one doskonałą, widoczną w nocy nawet z dużej odległości wizytówkę firmy. Wykonujemy kasetony w obudowie z profili aluminiowych z licem z plexi, licem elastycznym oraz tłoczone z płyt plexi w wersji jednostronnej oraz dwustronnej. Do podświetlenia wewnątrz stosujemy świetlówki lub moduły led. We wszystkich przypadkach istnieje możliwość montażu wyłączników zmierzchowych ewentualnie czasowych.

Kasetony z licem z plexi

Wykonane zgodnie z indywidualnym zamówieniem, ze sztywnym licem z plexi. Obudowa kasetonu - profil aluminiowy szerokości 14 cm malowany proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Grafika cięta z folii translucentnych lub drukowana solwentowo.

Kasetony z elastycznym licem

Obudowę stanowią profile aluminiowe. Lico kasetonu wykonane jest z elastycznej tkaniny winylowej zamocowanej na systemie napinającym. Zaletą kasetonów z elastycznym licem jest możliwość wykonania ich o praktycznie nie ograniczonej długości bez widocznych łączeń oraz doskonały efekt wizualny.

Kasetony tłoczone z plexi

Atutem tych kasetonów jest możliwość wykonania ich w nietypowym kształcie, opcjonalnie z możliwością podświetlanych boków.

 
© ARTISREKLAMA.PL All rights reserved